Demonstracja platformy analitycznej (AI) dedykowanej do realizacji diagnostyki predykcyjnej maszyn i urządzeń oraz konkretnego wsparcia doradczego

Opis usługi

Usługa obejmuje:

  1. Doradztwo w zakresie budowy wydajnych architektur systemów do przetwarzania i analizy danych (również o charakterze strumieniowym), skoncentrowane na specyficznych obszarach zastosowań w przemyśle. W ramach usługi prezentowane są obecne rozwiązania open source, pozwalające na budowę zaawansowanych systemów analitycznych, które są sprawdzone i gotowe do wdrożenia w praktyce.
  2. Demonstrację przykładowej i działającej platformy analitycznej, specjalnie dostosowanej do wykonywania zadań predykcyjnej diagnostyki maszyn i urządzeń, a także monitorowania procesów. Dodatkowo, szczegółowo omawiane są wszystkie elementy procesu wdrażania i utrzymania wiarygodności systemu.
  3. Analizę specyficznych wymagań użytkownika oraz przedstawienie propozycji dotyczącej wyboru rozwiązania (architektury systemu, komponentów) adekwatnego do problemu, z jakim boryka się usługobiorca. W ramach usługi, demonstrator systemu AI/ML (sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe) zostanie każdorazowo, w maksymalnym stopniu, dostosowany do problemu klienta, a scenariusze rozwiązań będą testowane podczas warsztatów.

Etapy usługi

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Wartość dla klienta

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Więcej informacji

EU